Galeriachemii.pl

Blog z artykułami poradnikowymi
Kontrola zawieszenia

Kontrola zawieszenia w samochodach marki Volkswagen w autoryzowanych serwisach to pewność, że poruszasz się bezpiecznym i w pełni sprawnym pojazdem. Posiadamy specjalistyczne narzędzia i sprzęt diagnostyczny z najnowszym oprogramowaniem, a także korzystamy z oryginalnych części najwyższej jakości. Wybierając nasz Autoryzowany Serwis VW  masz pewność usługi najwyższej jakości, w cenie, którą znasz od samego początku i która nie wzrośnie.

Kontrola zawieszenia Volkswagen

Diagnostyka zawieszania jest zalecana w następujących przypadkach:

  • przebieg Twojego Volkswagena jest większy niż 80 000 km,
  • odczuwasz niższy komfort jazdy, a także zwiększone odczucie nierówności nawierzchni,
  • droga hamowania auta znacznie się wydłużyła,
  • zauważasz lub podejrzewasz zużycie opon oraz części podwozia,
  • odczuwasz niską stabilność pojazdu na zakrętach,
  • zauważasz wyższe zużycie paliwa.

W naszych serwisach dodatkowo, poza geometrią kół samochodu możesz przeprowadzić również kontrolę układu kierowniczego oraz sprawdzić geometrię kół. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje auto jest sprawne i gotowe do drogi. A Ty i Twoja rodzina możecie komfortowo podróżować po całym świecie.

Co obejmuje kontrola układu kierowniczego i zawieszenia w ASO VW?

Sprawny układ jezdny i kierowniczy znacząco podnoszą komfort podróżowania. Warto kontrolować ich stan nie tylko przed dłuższymi wojażami, ale także profilaktycznie. W naszych serwisach kontrola zawieszenia i układu kierowniczego Volkswagena obejmuje:

  • sprawdzenie stanu wahaczy,
  • kontrolę tulei wahaczy, amortyzatora oraz stabilizatora,
  • ocenę amortyzatorów,
  • sprawdzenie luzów w układzie kierowniczym.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na wykonanie geometrii kół sprawdzimy zawieszenie gratis.

Sprawny układ zawieszenia w Twoim aucie

Jeśli w trakcie kontroli zawieszenia w Twoim Volkswagenie wykryjemy jakieś nieprawidłowości jesteśmy je w stanie szybko naprawić. Sprawny układ zawieszenia to taki, w którym amortyzatory, hamulce oraz opony są w dobrym stanie. Uszkodzenie którejkolwiek z tych części znacznie obniża komfort jazdy. Profesjonalna wymiana amortyzatorów i innych elementów układu zawieszenia z wykorzystaniem oryginalnych  części Volkswagen®️ sprawi, że na nowo będziesz mógł cieszyć się przyjemnością podróżowania Twoim autem.

Profesjonalna kontrola układów kierowniczego i zawieszenia w Volkswagenach

W naszych serwisach zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale, aby zapewnić klientom usługę wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Kontrolę przeprowadzi wykwalifikowany personel. W razie potrzeby możemy także wymienić zużyte elementy, na przykład klocki hamulcowe, korzystając z oryginalnych części Volkswagen®️ lub nieco tańszych części Economy. Dzięki temu Twój pojazd będzie sprawny i zachowa wysoką wartość jeżeli zechcesz go w przyszłości sprzedać. Pamiętaj, że kontrola zawieszenia i układu kierowniczego wpływają na Twoje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.