Galeriachemii.pl

Blog z artykułami poradnikowymi
Statuetki: synonim prestiżu

Statuetki uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych nagród. Z pewnością wielu z nas było świadkami wręczania statuetek wybitnym sportowcom, ludziom kultury czy nauki. Coraz częściej jednak statuetki wręczane są także zasłużonym pracownikom, jubilatom czy jako forma podziękowania dla rodziców.

Statuetka: wyjątkowy i prestiżowy prezent

Osoby, które chcą wyjątkowo kogoś uhonorować często robią to poprzez wręczenie mu statuetki. Znalezienie idealnej statuetki dopasowanej do okoliczności może być jednak trudne. Warto więc zwrócić się wprost do producent statuetek. Tradycyjnie wręczane dyplomy coraz częściej odchodzą w przeszłość, chętniej wybierane są statuetki okolicznościowe.

Statuetki na zamówienie mogą mieć bardzo różny kształt – o ostatecznym wyglądzie statuetki decyduje nie jej producent, ale osoba zamawiająca. To dobre rozwiązanie dla tych, którym zależy na wyjątkowym prezencie. Na życzenie producent statuetek może do niej dołączyć okolicznościową plakietkę. Statuetki okolicznościowe oraz statuetki na zamówienie można wykonać również z grawerowanym napisem. Chętnie zamawiane są także statuetki z logo firmy – na takie najczęściej decydują się szefowie, którzy chcą w ten sposób uhonorować swoich długoletnich pracowników. Jeśli tematyką statuetek interesujesz się bliżej, możesz przeczytać o nich więcej w naszym artykule: jak nagrodzić najlepszych?

Jedną z eleganckich i jednocześnie prestiżowych form wyrażenie podziękowania czy uznania są statuetki na zamówienie. Do najbardziej popularnych należą statuetki okolicznościowe zamawiane u producent statuetek.