Galeriachemii.pl

Blog z artykułami poradnikowymi
Mieszkania dla par w Dąbrówce na sprzedaż

Nickel Development w swojej ofercie posiada nowe mieszkania dla par w Dąbrówce na sprzedaż. Mieszkania trzypokojowe zostały zlokalizowane w klimatycznej miejscowości Dąbrówka pod Poznaniem, która charakteryzuje się sąsiedztwem zielonych terenów rekreacyjnych. Nowe mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce są funkcjonalne i przestronne, a także charakteryzują się podwyższonym standardem mieszkalnym. Apartamenty można zakupić w korzystnych cenach, bezpośrednio od dewelopera. Firma Nickel Development swoim klientom proponuje także mieszkanie w wersji pod klucz.

Bezpieczeństwo i wygoda – nowoczesne mieszkanie pod Poznaniem

Każde mieszkanie trzypokojowe pochodzące od Nickel Development zostało wykończone w sposób designerski, stylowy. Przyszli mieszkańcy mają zagwarantowane bezpieczeństwo oraz spokój. Oprócz tego, mieszkania dla par w Dąbrówce posiadają liczne udogodnienia, w tym:

  • rowerownie, wózkownie,
  • indywidualne komórki lokatorskie,
  • place zabaw,
  • miejsca parkingowe.

Oryginalne mieszkanie pod klucz

Nickel Development już od wielu lat umożliwia klientom zakup mieszkania w wersji pod klucz. Opcja ta polega na tym, że wszelkimi pracami remontowymi w mieszkaniu zajmuje się architekt oraz firma remontowa współpracująca z deweloperem. Klient ma do wyboru aż siedem różnych stylów architektonicznych. W przypadku skorzystania z tej opcji, architekt w projekcie uwzględnia indywidualne potrzeby klienta.

Nickel Development proponuje także mieszkanie pod Poznaniem:

  • z ogrodem,
  • z tarasem lub balkonem,
  • z kuchnią lub aneksem kuchennym.

Firma Nickel Development współpracuje z niezależnymi doradcami finansowymi, którzy pomogą między innymi uporać się z formalnościami związanymi z wnioskiem o kredyt hipoteczny.