Galeriachemii.pl

Blog z artykułami poradnikowymi
Kursy online przygotowujące do matury

Uczysz się do matury i szukasz wartościowych materiałów? Innowacyjna platforma e-learningowa oferująca kursy przygotowawcze do matury. Kursy dla maturzystów przygotowane zostały przez doświadczonych specjalistów z prestiżowych uczelni, jak University of Oxford, University of Cambridge, Imperial College London, Uniwersytet Warszawski. Korzystając z platformy przygotujesz się do matury z wybranej dziedziny zgodnie z najnowszą podstawą CKE.

Przygotowanie do matury online – postaw na efektywność nauki

Nasze kursy online dla maturzystów stworzone zostały przede wszystkim z nastawieniem na efektywność nauki. Zajęcia pokrywają 100 % wiedzy potrzebnej na maturze, a każdy kurs przygotowujący do matury zawiera zestaw autorskich zadań popartych przykładami. Dzięki temu masz pewność, że dostarczamy Ci materiały wysokiej jakości, na najwyższym poziomie merytorycznym, a Ty przygotujesz się do matury w skuteczny i uporządkowany sposób. Co jeszcze nas wyróżnia?

  • Wszystkie zagadnienia wchodzące w skład kursów przygotowawczych do matury opracowaliśmy w taki sposób, by mogły z nich skorzystać również osoby nie mające wcześniej styczności z daną dziedziną; bazujemy na własnym doświadczeniu i aktualnej podstawie programowej;
  • nasze kursy online dla maturzystów zawierają serię przystępnie opracowanych lekcji oraz zadań utrwalających z odpowiedziami; po każdej z lekcji możesz zatem na bieżąco zweryfikować swoją wiedzę;
  • zapewniamy stały dostęp do materiałów na platformie e-learningowej oraz kontakt z autorami kursu;
  • w każdej chwili możesz wrócić do każdego z dostępnych na stronie materiałów i ponownie go przeanalizować.

To nie wszystko – na naszej platformie dla maturzystów dzielimy się z Tobą poradami dotyczącymi zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem czy podejmowania konkretnych kroków związanych bezpośrednio z przygotowaniem do egzaminu. Nasze wskazówki są praktyczne i sprawdzone, sami bowiem przechodziliśmy przez cały proces i dokładnie wiemy, jak wygląda nauka i przygotowanie do matury online.

Platforma e-learningowa oferuje kurs maturalny z fizyki, kurs do matury z informatyki, kursy przygotowawcze z matematyki, a także kurs przygotowawczy z geografii i wiedzy o społeczeństwie. Dołącz do nas i zmaksymalizuj swoje szanse na wysoki wynik na egzaminie maturalnym!