Galeriachemii.pl

Blog z artykułami poradnikowymi
Kurs komputerowy dla początkujących

Obawiasz się, że korzystanie z komputera i Internetu jest być dla Ciebie zbyt trudne i do tej pory sprawiało Ci problemy? Wybierz przystępny kurs obsługi komputera, który nauczy Cię podstaw informatyki: jak używać komputera, edytować w nim teksty, komunikować się z bliskimi czy robić zakupy przez Internet.

„Kurs komputerowy dla początkujących” opracowany został specjalnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z komputerem. Szkolenie w prosty, lecz fachowy sposób wyjaśnia zagadnienia związane z obsługą komputera oraz poruszaniem się w świecie Internetu. Dzięki niemu skutecznie opanujesz wyszukiwanie informacji w gąszczu milionów stron internetowych. Kurs komputerowy od podstaw dostarcza praktycznej wiedzy, jak dostosować ustawienia komputera do własnych potrzeb oraz jak efektywnie pracować w systemie operacyjnym Windows. Otrzymasz wskazówki, jak napisać i wydrukować tekst, w jaki sposób korzystać z portali społecznościowych oraz jak robić zakupy w sklepie internetowym czy płacić rachunki bez wychodzenia z domu.

Nauka obsługi komputera od podstaw w komfortowych warunkach i bez stresu – sam wybierasz, kiedy i gdzie chcesz rozpocząć kurs.
To kurs informatyczny dla początkujących, który kroku uczy obsługi komputera (m.in. dzięki licznym i czytelnym zrzutom z ekranu).
Przez cały okres szkolenia opiekuje się Tobą doświadczony nauczyciel.

Sprawdź również ofertę na inne kursy komputerowe, a także ciekawe kursy hobbystyczne i kursy językowe, które rozwiną Twoje zainteresowania i umiejętności.

Czego się nauczysz?

Wyszukiwanie informacji i zdjęć
Dowiesz się, jak wygląda podstawowa obsługa komputera oraz jak poruszać się w Internecie, a zwłaszcza, w jaki sposób poszukiwać interesujących Cię informacji, zdjęć i filmów na stronach WWW oraz jak korzystać z poczty elektronicznej.

Edytor tekstów
Nauczysz się obsługiwać edytor tekstu WordPad – poznasz m.in. sposoby redagowania i formatowania tekstu. Będziesz umieć wstawić do dokumentu tabelę i elementy graficzne oraz je wydrukować.

Zakupy przez Internet
Podstawowy kurs komputerowy nauczy Cię, jak robić zakupy on-line. Dowiesz się, jak wygląda rejestracja w serwisach aukcyjnych oraz w sklepach internetowych. Otrzymasz wskazówki, jak bezpiecznie założyć konto bankowe przez Internet oraz jak za jego pomocą wykonywać operacje finansowe.

Portale społecznościowe
Poznasz popularne rodzaje serwisów społecznościowych. Nauczysz się zakładać konto, logować się, szukać znajomych oraz wysyłać wiadomości. Dowiesz się, jak komunikować się z rodziną i znajomymi przez Internet oraz w jaki sposób dodawać zdjęcia do swojego profilu.