Szukasz dobrej agencja reklamowa Poznań? W takim razie doskonale trafiłeś! Jednym z wielu zadań, jakie realizuje każdego dnia Grupa HANDS jest kompleksowa organizacja imprez. Zaufaj profesjonalistom! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zadbać nawet o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu Twoja impreza zostanie na długo w pamięci jej uczestników. Do każdego zlecenia podchodzimy z niesłabnącą pasją oraz ogromnym zaangażowaniem. Niestraszne nam zarówno małe pikniki firmowe, jak i imprezy promocyjne na wielką skalę. Dowiedliśmy tego podejmując się w 2017 roku organizacji targów zawodów na poznańskiej hali widowiskowej Arena.

Kompleksowa obsługa eventów w naszym wydaniu

Organizując event, jakim były targi zawodów postawiliśmy przed sobą kilka celów:

  • promocję poznańskich szkół zawodowych,
  • zapoznanie młodzieży z możliwymi kierunkami kształcenia,
  • wzbudzenie zainteresowania uczestników imprezą poprzez różnorodne atrakcje,
  • zadbanie o oprawę graficzną wydarzenia w okolicach Areny oraz w Poznaniu.

Wszystkie z nich udało nam się zrealizować na 100%! Dzięki odpowiedniej promocji na targach zawodów zjawiło się ponad 3000 uczniów poznańskich szkół podstawowych i gimnazjów. Zadbaliśmy o to, aby każdy z uczestników otrzymał gadżety w postaci notatnika i długopisu, dzięki którym mógł tworzyć notatki ze spotkań z pracodawcami oraz przedstawicielami szkół. Dzięki temu doświadczeniu zyskaliśmy wprawę w kompleksowej organizacji imprez nawet na tak dużą skalę!

Cała gama atrakcji

Agencja reklamowa Poznań nie ma łatwego zadania podczas organizacji eventów. Aby wydarzenie zapadało w pamięć musi posiadać odpowiedni scenariusz oraz być ciekawie zorganizowane. Bez tego nawet najlepiej zapowiadająca się impreza może okazać się niewypałem. W Grupie HANDS wiemy o tym doskonale i dlatego podczas organizowanych przez nas wydarzeń nigdy nie brakuje rozrywek. Podczas targów zawodów w hali widowiskowej Arena, ich uczestnicy mogli brać udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami czy koncercie braci Sikorskich. Mieli również możliwość podziwiania występu grupy tanecznej Born2Dance tańczącej do największych hitów. Nad oprawą całości wydarzenia czuwał showman Krzysztof “Jankes” Jankowski . Młodzi ludzie mieli też szansę na zdobycie autografu swoich idoli oraz wspólne zdjęcie. Dzięki temu z pewnością uczniowie zapamiętają targi zawodów na długo.

Zaufaj profesjonalistom

Zadbamy o to aby Twoja impreza była niepowtarzalna. Organizowane przez nas eventy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Ponadto są inne niż wszystkie, ponieważ zawsze stawiamy na oryginalność. Dobry scenariusz, ciekawy koncept oraz nietuzinkowa realizacja – tym powinna odznaczać się dobra agencja reklamowa Poznań. Wszystkie te cechy można przypisać wydarzeniom organizowanym przez Grupę Hands. Kompleksową organizację imprez mamy we krwi!

Arena Zawodów
Oceń wpis

http://galeriachemii.pl/wp-content/uploads/2018/11/the-conference-3248255_1280-1024x683.jpghttp://galeriachemii.pl/wp-content/uploads/2018/11/the-conference-3248255_1280-300x300.jpgadminReklamaagencja brandingowa,agencja eventowa,agencja reklamowa,agencja reklamowa Poznań
Szukasz dobrej agencja reklamowa Poznań? W takim razie doskonale trafiłeś! Jednym z wielu zadań, jakie realizuje każdego dnia Grupa HANDS jest kompleksowa organizacja imprez. Zaufaj profesjonalistom! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zadbać nawet o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu Twoja impreza zostanie na długo w pamięci jej uczestników. Do każdego...